اخبار

بهترین موتورسیکلت اسپرت

اگر قصد خرید یک اسپرت تمام عیار را دارید موتورسیکلت یاماها YZF-R1M یک گزینه بینظیر است، آن هم در بازاری که موتورسیکلت کاوازاکی نینجا H2R قیمت 50.000 دلاری دارد و مدل موتوجی‌پی هوندا هم با قیمتی در حدود 184,000 دلار (و تنها با 101 اسب بخار!) عرضه می‌گردند، ارزش واقعی این موتورسیکلت هرچه بیشتر نمایان می‌شود. یاماها YZF-R1M به اندازه خوب است که علی‌رغم آنکه تقریبا یک سوپراسپرت محسوب می‌شود آن را به عنوان بهترین اسپرت سال انتخاب کنیم.
شاید این انتخاب در ابتدا کمی برای شما عجیب باشد اما باور کنید که با این قیمت شما عملا یک سوپر اسپرت فوق‌العاده را به خانه برده‌اید آن هم در حالی که پول یک موتورسیکلت اسپرت (البته کمی بیشتر) از جیبتان رفته. یک لحظه تصور کنید که بر روی موتورسیکلتی سوارید که توانایی تولید 200 اسب بخار قدرت را دارد آن هم بدون اینکه به تکلونوژی سوپر یا توربو شارژر مجهز شده باشد. همین یک ویژگی کافیست تا شما را مجبور کند سر کیسه را شل کرده و یک یاماها YZF-R1M زیبا را سفارش دهید.
حالا به این قدرت استثنایی سیستم الکترونیکی بینظیر، سیستم تعلیق الکتریکی، استفاده از فیبر کربن در بدنه، حداکثر سرعتی معادل با 300 کیلومتر در ساعت و وزن سبک 200 کیلوگرم را اضافه کنید تا هرچه بیشتر برای خرید این اعجوبه وسوسه شوید.
مهمترین ویژگیهای یاماها YZF-R1M:
انجین: چهار سیلندر خطی به حجم 998 سی‌سی، آب خنک، شانزده سوپاپ DOHC.
حداکثر قدرت: 200 اسب بخار.
حداکثر گشتاور: 112.5 نیوتن متر.
حداکثر سرعت: 300 کیلومتر بر ساعت.
گیربکس شش سرعته.وزن خالص: 200 کیلوگرم.
قیمت: 21,990 دلار.ضمانت دو ساله.
اگر این موتورسیکلت شما را تحت تاثیر قرار داده ولی 22,000 دلار پول ندارید، می‌توانید به سراغ مدل R1 بروید که در متریال مورد استفاده و بعضی ویژگیها با R1M متفاوت است ولی با همین قدرت انجین (و وزن کمی سنگین‌تر) برای شما 17,000 دلار آب خواهد خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.